Informace o vzniku časopisu K revue, jeho poslání a dnešní podobě.

 

první číslo krevuePrvní číslo K revue vyšlo v létě roku 1998. Tehdy ještě v desetitisícovém nákladu a jako dvouměsíčník. Hned od počátku bylo jeho poslání jasné: populární formou seznamovat knihkupce a zejména čtenářskou veřejnost s produkcí nakladatelských domů. A stejně jako dnes byl šířen čtenářům zdarma prostřednictvím celorepublikové knihkupecké sítě. Těžiště obsahu K revue tvořily nakladatelské inzertní vstupy provázené aktuální publicistikou z knižní kultury. Ke zpestření nakladatelské prezentace sloužily rovněž soutěže a křížovky o knižní ceny.

 

Od roku 2000 se K revue stala měsíčníkem a o rok později se uvnitř čísla objevila černobílá příloha Čtení, v níž mají čtenáři dodnes možnost přečíst si ukázky z vybraných knižních novinek. Pro uspokojení celorepublikového knižního trhu byl náklad zvýšen na současných třicet tisíc výtisků měsíčně.


Dnes se v K revue spolu s předními nakladateli pravidelně snažíme přinášet čtenářům co nejširší nabídku vycházejících titulů a aktuálních informací z knižního světa. Naším cílem je dostát sloganu, který je s K revue spjat od prvního čísla: Dobré knihy se prodávají samy, když o nich čtenáři vědí! Takže nejen vytvořit žánrově pestrý a zajímavý obsah a obléci ho do líbivého kabátu, ale také dostat K revue měsíc co měsíc co nejblíže k vám – čtenářům.


 

K REVUE | Za Strahovem 1102/29 | 169 00 | Praha 6 - Břevnov
GSM: +420 777 151 783 | email: krevue@krevue.cz

womens moncler jackets supply cheap mens moncler jackets mens moncler jackets mens moncler jackets outlet